Відбулася виробнича нарада щодо підготовки та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини

15 лютого 2017 року під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулася виробнича нарада стосовно підготовки та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини. У нараді взяли участь фахівці Держлісагентства, товарних бірж, організаторів аукціонів з продажу необробленої деревини та проекту «PROZORRO».

«Ми повинні бути готовими до змін, нам необхідно отримувати актуальну інформацію про стан справ, для цього і відбуваються подібні зустрічі», – зазначив Володимир Бондар.

Протягом наради учасники обговорили основні питання організації та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини, а також підбили підсумки аукціонів з продажу необробленої деревини 2016 року і стан виконання договорів за І квартал 2017 року.

Стосовно електронних торгів, то учасники наради неодноразово наголошували, що це – лише механізм, основне завдання бірж – забезпечити рівні та прозорі умови для усіх учасників аукціонних торгів.

Володимир Бондар підкреслив, що подібні зустрічі будуть відбуватися постійно, оскільки Держлісагентствозацікавлене у постійному діалозі з представниками бірж.

Джерело: Державне агенство лісових ресурсів України

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *