Чортківський лісгосп підсумував результати роботи за січень

2 лютого в державному підприємстві «Чортківське лісове господарство» відбулася підсумкова нарада першого місяця роботи підприємства, під час якої обговорено створення електронних ключів для всіх працівників лісової охорони та осіб, які займають керівні посади, для заповнення е-декларацій.

Також учасники обговорили необхідність нового професійного спецодягу для робітників та вальників лісу й закупівлі нової форми для працівників лісової охорони підприємства.

Детально зупинилися і на питанні щодо експорту деревини. Зокрема, присутні розглянули нові правила продажу деревини за кордон.

З 1 січня 2017 року терміном на 10 років в Україні введено повну заборону на експорт ділової деревини в необробленому вигляді. А 12 січня т.в.о. голови Держлісагентства Христина Юшкевич підписала відповідний наказ, яким керівників державних лісогосподарських підприємств було зобов’язано обмежити довжину дров паливних двома метрами під час їх поставок за межі митної території України.

На завершення, головний лісничий ДП «Чортківський лісгосп» Роман Попіль наголосив усім присутнім про контроль за незаконним вирубуванням лісів на території державного лісового фонду підприємства.

За інформацією ДП «Чортківський лісгосп»

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *